Co to jest rozluźniona pochwa oraz jak sobie z tym poradzić

Posted on 04/09/2019 1:22pm

Zespół rozluźnienia pochwy stanowi dla dużej liczby kobiet ogromnie duży problem w kontaktach seksualnych. Kobieta staje się bardziej zawstydzona oraz o wiele spada jej zadowolenie z życia seksualnego. Jak możesz leczyć rozluźnioną pochwę a także przywrócić jej pierwotne własności? Najlepszą a także w najwyższym stopniu skuteczną metodą jest obkurczanie pochwy metodą laserową. Laserowe obkurczanie pochwy to najświeższe dokonanie medycyny. Owa metoda zastępuje w zupełności dawne klasyczne zabiegi chirurgiczne.


gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Zastosowanie lasera w obkurczaniu pochwy daje gwarancję uskutecznienia zabiegu w sposób precyzyjny, bez krwawienia. zwężanie pochwy śląsk gwarantuje szybkie gojenie tkanek, ogromnie prędki proces zdrowienia, do codziennych obowiązków wracasz niezwłocznie natomiast powrót do aktywności płciowej możliwy jest po miesiącu. Jakie są wskazania do zabiegu metodą laserową? Spadek naprężenia pochwy i jej rozluźnienie spowodowane mnogimi porodami, okresem menopauzy, wrodzonymi zmianami tkanki łącznej jak też obniżeniem poziomu żeńskich hormonów.Jak wykonuje się ten zabieg? W trakcie zabiegu stosujemy monalisa touch, który oddziałuje na ścianki od wnętrza pochwy.

Spodobał Ci ten tekst? To ekstra, sprawdź stronę usuwanie zębów kraków pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na tego typu temat.

W skutek użycia lasera MonaLisa Touch dochodzi do tzw. fototermicznego napięcia pochwy. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek a błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna. Doznania w trakcie stosunku seksualnego ulegają ogromnej poprawie - zarówno u pacjentki jak też u jej współmałżonka. Polepsza się jakość oraz komfort życia. Najważniejsze, iż zabieg zapobiegnie też możliwości pojawienia się nietrzymania moczu. Ile zabiegów musimy wykonać? Wszystko zależy od stopnia naciągnięcia tkanek pochwy, liczba urodzeń, wieku pacjentki. W większości przypadków starczy realizacja tylko jednego zabiegu. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po miesiącu.


kobieta
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu laserowego obkurczania pochwy? Głównie infekcje w obszarze narządu rodnego.

Zaciekawił Cię prezentowany tekst? Jeżeli tak, to śmiało kliknij także ten odnośnik. Pokrewne wiadomości znajdziesz również tu (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/pl/dieta/).

Przed zabiegiem trzeba się przebadać ginekologicznie a także wyleczyć ewentualne infekcje pochwy. Po zabiegu : Można powrócić do swych codziennych obowiązków od zaraz. Zalecana abstynencja seksualna przez czas miesiąca po zabiegu.

Tags: medycyna, zabieg, Stosunek