Co to jest Theta Healing?|W jaki sposób zadbać o umysł oraz ciało?Czy warto zadbać o rozwój?

Posted on 10/12/2020 12:53pm

Theta Healing to system do wykorzystywania w samodzielnym rozwoju, dający wiedzę jak też narzędzia do wdrożenia we wszelakich sferach życia. Dla jednostek, które są gotowe oraz zdecydowane, by się rozwijać i tworzyć korzystne zmiany w swoim życiu a także życiu innych osób.


Metoda Theta Healing Wrocław działa na wszelkich poziomach życia, w tym na poziomie: fizycznym, uczuciowym, umysłowym oraz duchowym, likwidując bloki jak też przeszkody, jakie uniemożliwiają osiągnięcie pełnego potencjału w życiu osobistym.


Pracując z Theta Healing Wrocław Zabiegi z Anna Szurlej, wyzyskujesz naturalną moc swych fal mózgowych. Egzystując w stanie Theta, docierasz do podświadomości, w której przechowywane są blokujące nas przekonania i uczucia, jakie hamują realizację celów oraz marzeń. Kiedy już uda Ci się skontaktować z podświadomością, stosując metodę uzdrawiania Theta, jesteś w stanie zmienić ograniczające Cię przekonania jak też uczucia i zastąpić je pożądanymi. Jednostka otrzymująca uzdrawianie lub stosująca na własną rękę Theta Healing doświadcza głębokich pozytywnych metamorfoz, albowiem metoda uzdrawiania Theta uwalnia głęboko zakorzenione obawy, pejoratywne przekonania a także uczucia, skryte w podświadomości, natomiast w ich miejsce wdraża korzystne, wspierające.
Ostropest
Author: www.Domzdrowia.pl
Source: www.Domzdrowia.pl


Emocje a także myśli posiadają bezpośredni wpływ na zdrowie fizyczne.


Praca z przeświadczeniami a także emocjami zapewnia realną możliwość zamienienia ujemnych uczuć oraz myśli na korzystne, celowe dla danej jednostki, a tym samym w osiągnięciu optymalnego zdrowia. Wprowadzenie umysłu jak też utrzymanie go w stanie theta dopomaga w dokonaniu tego w szybki oraz efektywny sposób.

Gdy dojdziesz do wniosku, że przydatne okazałyby się podobne treści na prezentowany temat, to kliknij tutaj i przeczytaj także inne wiadomości (http://www.lomza.centrumdemed.pl/aktualnosci/).

Natomiast aby zadbać o ciało, zastosuj tak zwany masaż nowa huta energetyczny Odpowiednia strona

Tags: miejsce, kontakt, lęk