Coraz bardziej znany zabieg na damskie bolączki. Czy poznałaś już labioplastykę? Czy wiesz jakimi kwestiami zajmuje się ta dziedzina medycyny?

Posted on 21/07/2020 8:02am

Jedną z lepiej wybijających się teraz gałęzi w ramach ginekologii plastycznej jest tak zwana labioplastyka. Nie jest ona jeszcze zbyt pospolita, a polega na zmianie kształtu oraz wielkości warg sromowych. W różnych przypadkach, takich jak przerost, asymetria i pozostałe elementy, jakie zdołają stwarzać kłopot w wielu sprawach, jak utrzymanie higieny osobistej, winno się przeprowadzić zabieg ich zmniejszenia. Jednocześnie, operacja plastyczna miejsc intymnych u płci pięknej kiedyś uważana była za zbędną fantazje, obecnie jest odmiennie, gdyż świadomość u kobiet związana z ich zdrowiem i komfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym jest zdecydowanie większa.

Kobieta
Author: Mateus Lunardi Dutra
Source: http://www.flickr.com
Nieasymetryczne albo zbyt duże wargi sromowe mogą nie tylko sprawić duży dyskomfort, lecz także ból.

Jeżeli ta kwestia Cię interesuje, to możesz zdobyć podobne dane na przedstawiane zagadnienie. Po to odwiedź serwis www (http://www.optyk-trejnowski.pl/szkla).

Poza tym powstające uczucia wstydu, mogą również znacznie wpływać na niską pewność siebie w bliskich sytuacjach seksualnych. Na szczęście, że dziś dostępne są możliwości w tym obszarze, to że mamy możliwości zrealizowania plastyki warg sromowych, czyli labioplastyki.Labioplastyka zdoła mieć dwa modele (więcej szczegółów na Pierwsza z nich jest mniejsza, dzięki jakiej wykonuje się zabiegi, w których zmianie podlegają głównie fałdy błony śluzowej sromu, które są zdeformowane albo są za dużych wymiarów.

Nie wszystkich wiadomości dowiesz się się z tygodników. Jeśli chciałabyś przeczytać o interesujących przypadkach odwiedź nasze strony (www.medimix.pl/inhalatory) www.

W trakcie tej operacji zabiera się zbytnią ilość tkanki. Drugi rodzaj jest bardziej znaczny, większy, jest wykonywany przy atrofii, czyli zaniku narządu. Polega zaś na ostrzykiwaniu warg sromowych botoksem. Dostępne są dwie techniki plastyki warg sromowych.

Jedną z nich jest podejście TRIM. To zabieg, jaki jest przeprowadzany przez największą liczbę chirurgów specjalizujących się w labioplastyce. Jednocześnie, co smutne, jest to także jedyna metoda, którą w rzeczywistości znają i stosują. Ta metoda więc jest popularna też z tego powodu, że
doktor
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
wiele pacjentek oczekuje pokaźnego zmniejszenia rozmiaru warg sromowych mniejszych, a także usunięcia ciemnych brzegów. To sprawia, że wyglądają na młodsze.

Inna metoda – Wedge, to klinowa resekcja warg. Przeprowadzane jest dużo modyfikacji, lecz równocześnie zostawione zostają rzeczywiste brzegi i naturalne zabarwienie. Taka strategia nazywana jest również „techniką V”, bo długość oraz rozmiar warg sromowych mniejszych redukowana jest przez wycięcie „klina” w kształcie litery „V”, jakiego brzegi są kolejno zszywane.

Tags: zabieg, narząd, wargi sromowe