Guarana w proszku - znakomita alternatywa dla kawy, która skutecznie Cię pobudzi i doda energii!

Posted on 17/01/2020 7:46am

Parafrazując znaną kwestię z nader popularnej w latach siedemdziesiątych komedii w reżyserii Tadeusza Chmielewskiego, można skonstatować: „nie lubię poranków”. Z pewnością spora część osób zgodziłaby się z tym stwierdzeniem, zwłaszcza, gdy musi bardzo wcześnie zrywać się do pracy.


Pojawia się pytanie: co zrobić, żeby poranne wstawanie z łóżka uczynić bardziej znośnym?


kawa
Author: Adriel Hampton
Source: http://www.flickr.com
siłownia
Author: Nanimo
Source: http://www.flickr.com


Jak się obudzić i z energią rozpocząć nowy dzień? W chwili obecnej ogromne zainteresowanie budzi guarana do picia. Dlaczego tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka . Po pierwsze, to „zamiennik” kawy, a co za tym idzie wspaniała propozycja dla tych którzy nie są wielbicielami „małej czarnej”. Dodatkowo Paullinia cupana - bo tak brzmi prawidłowa nazwa wspomnianej amazońskiej rośliny - zawiera ponad cztery razy więcej substancji pobudzających niż ziarna kakaowca. Jej działanie okazuje się więc dużo skuteczniejsze. Ponadto niweluje zmęczenie, korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację.

Chcesz poszerzyć wiedzę z owego ciekawego tematu? Więc najlepiej trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to leczenie hipnozą w Krakowie i przenieś się do nowej strony.

przyśpiesza metabolizm. Dlatego też warto jej zażywanie połączyć z treningiem. Wszystkim, którzy zamierzają zrzucić kilka zbędnych kilogramów i zatroszczyć się o swoją sylwetkę niezaprzeczalnie przyda się guma do ćwiczenia w domu.


Ten łatwy w użyciu oraz - co niemniej ważne - stosunkowo tani „przyrząd” pozwoli nam w niezbyt długim czasie wzmocnić, a także ukształtować mięśnie brzucha grzbietu, ramion lub klatki piersiowej, nie obCiążając przy tym nadmiernie układu kostno-stawowego.

Tags: SPA, Ciąża, mięśnie, zmęczenie