Jak osiągnąć większe zadowolenie z życia łóżkowego? Poznaj zabieg, który może dać ci lepszą seksualną satysfakcję

Posted on 20/07/2020 7:48am

Czy wiesz co to jest zastrzyk orgazmu? To zagadnienie może być różnie odbierane, ale jak orgazm to na pewno będzie się kojarzyć z czymś przyjemnym. Faktycznie, ma to związek z czymś przyjemnym, ale nie bezpośrednio.


Kobieta
Author: blur95
Source: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który coraz częściej przeprowadza się w placówkach ginekologii estetycznej (GynCentrum - klinika ginekologii plastycznej).

Nie masz pewności odnośnie tego zagadnienia? Zwyczajnie sprawdź informacje (https://warmuz-psychoterapia.pl/) dostępne dokładnie tu. Wszystko było dokładnie wyjaśnione.

Dlaczego więc zastrzyk orgazmu? Lekarze są zdania, że kobiety które wybierają się na ten zabieg, mają o wiele większą szansę na zadowolenie ze współżycia. Punkt G to najbardziej wrażliwa strefa erogenna u pań. Chodzi o małe miejsce na tkance przedniej ściany pochwy, tam właśnie spotykają się końce nerwów czuciowych, gruczołów oraz naczyń krwionośnych. Zdarza się jednak, że często zbyt mało wystający punkt G odpowiada za brak orgazmu w trakcie współżycia. Tak więc, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż im bardziej punkt G będzie uwydatniony, tym doznanie podczas z seksu stanie się znacznie większe.

Zabieg ten jest rekomendowany kobietom, które posiadają problemy ze szczytowaniem albo chciałyby czerpać dużą satysfakcję ze współżycia.

Masz szansę, aby tu przejrzeć intrygujący artykuł? Chcesz więcej? Więc kliknij stronę i przejdź na następną witrynę z przeróżnymi zagadnieniami.

Dzięki profesjonalnej wiedzy odpowiedniego ginekologa plastycznego jest to możliwe, także dla kobiet, które stosunkowo niedawno rodziły potomka, oraz te w okresie menopauzy (gdyż punkt G zmniejsza się z wiekiem. Zabiegowi powinny poddać się także kobiety, u których zdiagnozowano wadliwą budowę anatomiczną części intymnych. Taka ginekologia estetyczna staje się z dnia na dzień bardziej popularna, panie bowiem mają więcej determinacji oraz zdają sobie sprawę z tego, czego chcą w łóżku (dodatkowe informacje na stronie internetowej). Jak wygląda taka operacja?


Kobiece uda
Author: 123rf
Source: 123rf
Augmentacja wspomnianego miejsca w pochwie ma za zadanie podanie w przednią ścianę pochwy małej ilości substancji, jaka wypełnia tkankę. Wstrzykuje się bardzo często substancję na bazie kwasu hialuronowego, czasem jest to tkanka tuszowa pobrana z innej części ciała kobiety. Dobrze jest pobrać go używając liposukcji. Zastrzyk orgazmu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, zajmuje około 20 minut. Celem opisanego zabiegu jest ujędrnienie przedniej ścianki pochwy, dzięki temu jest ona mocniej wrażliwa na doznania. Kobieta może uprawiać seks już cztery godziny po wykonaniu zabiegu i cieszyć się z życia seksualnego jeszcze przez następne dwa lata.

Tags: ginekolog, zabieg, ginekologia plastyczna, orgazm, punkt G