Jak zwiększyć swoją siłę bez niepotrzebnego przyrastania tkanki tłuszczowej?

Posted on 06/02/2020 7:51am

Osobom, które systematycznie chodzą potrenować np. na siłownię, z pewnością zależy na szybkim oraz efektywnym wzroście tkanek mięśniowych, jednak przy minimalnej ilości tłuszczu. Takie właśnie cechy ma preparat, który jest doskonałym źródłem popularnego białka serwatkowego.


sportowiec
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Suplement uzupełnia kurację żywieniową sportowca o najbardziej przydatne białko.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Zobacz i sprawdź ortopeda żywiec koniecznie, tutaj znajdziesz coś, co z pewnością również jest wartościowe.

Odżywka Hi Tec Protein składa się z trzech kluczowych składników oraz posiada aż 85 procent białka w tzw. suchej masie. Komponent białkowy w preparacie to mieszanina koncentratu wymienionego białka serwatkowego, białka mleka i białka pszenicznego. Białka te dostarczają do ciała pełny komplet niezbędnych kwasów aminowych egzo- oraz endogennych. Całość oczywiście zawarta jest we właściwych ilościach. Bardzo ważny jest fakt, że wszystkie komponenty środka doskonale się uzupełniają oraz generują towar o niezwykle wysokich wartościach biologicznych (BV= 125). Równie ważny jest długi czas wchłaniania. Gwarantuje to trwałe i stabilne porcje protein. Preparat działa tak za dnia, jak i w nocy. Redukuje w tym czasie nocny katabolizm. Wymieniony rezultat szybkiego przyrostu tkanek mięśniowych bez powiększenia tłuszczu możliwy jest dzięki wymieszaniu białka zwierzęcego i roślinnego.


Suplement oferowany jest w różnorodnych smakach np.

Zainteresował Cię ten materiał? Jeżeli tak, to zobacz dodatkowo ten świetny artykuł (http://podologmarcinkowska.pl/wizyty-domowe/podolog-gliwice/). Sprawdź, to też będzie dla Ciebie wartościowe.

waniliowym. Wartość energetyczna produktu równa się 1607 kJ. Suplement posiada tego typu aminokwasy jak lizyna, histydyna czy seryna. Środek Hi Tec Protein jest bardzo wskazany sportowcom, którzy chcą uzupełnić w swoim organizmie niedostatek białka.


Powstaje on u osób, które dynamicznie uprawiają dyscypliny sportowe siłowe albo stosują dietę redukcyjną. Taki środek jest idealny na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów.

Tags: aminokwasy, preparat, lek, produkt