Pomysły na podarki dla chłopca od 7 do 13 lat

Posted on 26/08/2020 8:03am

Posiadasz syna w wieku szkolnym, jakiego rozpiera werwa? Nie wiesz w jaki sposób go poskromić? Spróbuj go zmęczyć rozrywką na powietrzu.


Wiemy, iż nie będzie to proste, pomimo to pragniemy zaproponować Ci kilka prostych rozwiązań.


Z pewnością pamiętasz jak jako dziecko bawiłeś się w podchody? Wspólne dociekania w lesie dawały Tobie i Twym przyjaciołom wiele emocji? Postaraj się uatrakcyjnić tą grę, niech Twoje dziecko szpieguje mieszkańców lasu i spróbuje zrobić im zdjęcia. W prezencie na Mikołaja z kolei ofiaruj mu lornetkę, dzięki której będzie mógł wietrzyć zwierzęta. Pracujesz więc nie masz czasu na wyprawy z synkiem? Niech więc latem zagra z kompanami na podwórzu w mini golfa czy też Speedmintona. W zimie zaaranżuj mu śnieżny kulig saniami, czy też zjazdy z pagórków na plastykowych jabłkach. W ferie oraz wakacje wysyłaj go na obozy a także kursy sportowe.

W przypadku, gdy chcesz zbadać tę sprawę też od innej strony, sprawdź więcej szczegółów w serwisie (www.respivent24.pl/category/stazy-taktyczne), gdyż on również ją przedstawia.

Zaproponuj swemu potomkowi kurs konnej jazdy, kursy nurkowania a także gry w tenisa, przygodę na linach, , jak też dużo innych atrakcji.


Kwiat słonecznika i olej
Author: www.tOrange.biz Valdemar Fishmen
Source: http://www.flickr.com


iluzjonista
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
higiena
Author: Adam Mikołajczyk, Kostrzewa PR


Boli Cię głowa za każdym razem, kiedy stajesz w markecie przed tysiącem gadżetów, spośród których masz wybrać podarek dla chłopca w wieku 7-13 lat na urodziny, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka lub inną okazję? Co więcej - podarki w sklepach często są do siebie bardzo podobne, różnią się wyłącznie ceną. Wielu młodzików w tym wieku jest fanatykami komputerowymi i trafia do nieba, kiedy otrzymuje dla przykładu grę. Z kolei mali sportowcy najbardziej pragnęliby dostać nowiuteńką piłkę albo sprzęt sportowy.


Na pewno na początek musisz sprecyzować cenę prezentu, osobowość jak też zamiłowania potomka, aby zawęzić pole poszukiwania oraz sprawniej znaleźć coś, co ucieszy ucznia szkoły podstawowej.

Zainteresowała Cię ta publikacja? Jeżeli tak, to kliknij tutaj, a więcej przeczytasz tu. Dla pewnych osób ten artykuł to niecodzienne podejście do niniejszego zagadnienia.

Iluzjonista to często wyśniony zawód młodzika w owym wieku, spraw mu więc odpowiednie gadżety.

Tags: dziecko, gry, czas, maluch