Sposoby na zniewalający uśmiech

Posted on 10/03/2020 8:12am

Jeżeli nie masz problemów ze zdrowiem, twój uśmiech powinien to pokazywać – mówią dentyści. Co więcej, twierdzą, że piękne zęby mają wpływ na stan naszego zdrowia. Stała higiena i brak ubytków działa korzystnie na stan układu pokarmowego, serce, płuca, oraz na jakość satysfakcjonującego życia seksualnego. Badania jednak alarmują, że przeciętny Polak posiada ubytki w uzębieniu.
narzędzia dentystyczne
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Sytuacja nie napawa optymizmem. Ubytki w uzębieniu sprawiają, że pozostałe zęby ścierają się (utrata szkliwa), zaczynają się przesuwać i pochylać, co w rezultacie prowadzi do efektu domina – zęby sąsiadujące z pustą przestrzenią po zębie zaczynają się chwiać. Toteż nie możemy zwlekać z wizytą u stomatologa. czytaj więcej

u dentysty
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Jednak co począć jeśli nasze zęby, mimo że są zdrowe, nie zachwycają swą urodą? W owych momentach na ratunek przychodzi stomatologia estetyczna. Najczęściej stosowanym zabiegiem, który poprawi stan naszych zębów jest wybielanie, dzięki któremu w krótkim czasie zostaną rozjaśnione o parę tonów.Czasami zdarza się, że uzębienie mamy kompletne, ale diastema czy nierówności szkliwa są przyczyną kompleksów stomatolog może zaproponować nam licówki. Są to płatki porcelany, bardzo delikatne, naklejane na licowej (wargowej i policzkowych) stronach zębów. Albowiem są wykonane z bardzo twardego materiału, możemy je użytkować nawet 15 lat. To błyskawiczny i coraz popularniejszy sposób na uzyskanie "hollywoodzkiego uśmiechu". Z ich pomocą stomatolog Wrocław jest w stanie zmienić pacjentowi kolor zębów, udoskonalić ich kształt oraz długość i szerokość, a także odbudować brakujące braki. Zapoznaj się z ofertą

Idealną metodą na uzyskanie pięknego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy i dykcji są implanty. Dentysta dentysta ursynow wszczepia kilka implantów i mocuje na tym rusztowaniu protezę zębową. Przed zabiegiem musimy wykonać szereg badań i prześwietlenie (rtg zębów warszawa) szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu znieczulenia w kość szczęki zostaje wkręcona śruba która stanowi podstawę implantu. Gojenie się rany oraz zabliźnienie kości trwa kilka miesięcy.

Zdrowy uśmiech jest naszą wizytówką i potrafi zdziałać cuda. Pomaga zdobyć sympatię i zaufanie. Dodaje pewności siebie i optymizmu. Zwyczajnie, odmładza!

Tags: wybielanie, implanty, stomatologia estetyczna