W jaki sposób można sobie poradzić z nietrzymaniem moczu, zalety nowoczesnych laserów MonaLisa Touch.

Posted on 06/08/2019 4:14pm

Kłopoty z nietrzymaniem moczu to przypadłość wielu kobiet, szczególnie w starszym wieku dolegliwości te znacznie się nasilają. Niestety w niejednym przypadku kobiety zostają z tym same, bo z różnych powodów nawet lekarze do których chodzą o tym się nie dowiadują. Jak można zauważyć po badaniach statystycznych nawet jedna czwarta kobiet na którymś etapie swojego życia miała do czynienia z tymi problemami, tak więc widać że skala tych dolegliwości jest bardzo duża.

gabinet medycyny estetycznej
Author: kaex0r
Source: http://www.flickr.com
Oprócz tego im kobiety są starsze, tym odsetek rośnie. Jeszcze do niedawna panowała opinia, że niedużo się da w tej kwestii zdziałać, dlatego też panie po prostu nic nikomu nie mówiły i samotnie z tym się zmagały. Lecz w ostatnim czasie pojawiła się nowa metoda, nie tylko bardzo skuteczna ale równocześnie nie dająca żadnych skutków ubocznych. W technice tej wykorzystuje się nowoczesny laser monalisa touch, za pomocą jakiego obkurczane są ścianki narządów rodnych i jednocześnie wzmacniane ujście cewki moczowej oraz mięśnie - . Po wykonaniu zabiegu w prawie wszystkich przypadkach kłopoty z moczem zostają pokonane. Laserowe leczenie nietrzymania moczu jest zabiegiem praktycznie bezinwazyjnym i bardzo bezpiecznym. Nie będzie też wymagał hospitalizacji i znieczulenia, i tak naprawdę od razu można po nim wrócić do codziennego życia. Panie które chcą go wykonać w pierwszej kolejności powinny przejść kwalifikacje u ginekologa. Jest sporo przeciwwskazań które wykluczają jego wykonanie, dlatego też wcześniejsze badanie jest konieczne.u lekarza
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wszystko będzie w porządku, to można umówić termin wizyty na wykonanie zabiegu.inne informacje (skorzystaj z oferty na piaskowanie Warszawa Bielany)Czas jego wykonania to około kwadransa i w żadnym wypadku nie jest bolesny. Lekarz wprowadza specjalną głowicę do dróg rodnych, a tam na wewnętrzne ścianki zaczyna działać laser. W rezultacie powoduje to zmiany w śluzówce pochwy, jej skurczenie i wzmocnienie mięśni. Całkowite efekty zabiegu widoczne będą po kilku tygodniach i trwają przez dwa lata. Nie ma żadnych problemów, żeby po upływie tego czasu powtórzyć zabieg i na kolejny okres czasu mieć rozwiązane kłopoty z moczem (czytaj więcej: laserowe zabiegi na nietrzymanie moczu).

Tags: kobieta, ginekolog, lekarz, zabieg, efekt